poniedziałek, 25 października 2010

Bukiet ślubny Frezja

Panie młody, czy Pan wie, że bukiet dla panny młodej to rzecz wyjątkowa, jedyna i najistotniejsza. Praktycznie każda panna młoda przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, jaki bukiet uzyskanie od własnego przyszłego męża. Ma zatem znaczenie to, czy bukiet będziecie wybierać oboje, czy jedynie Ty. O ile jesteś bystrym facetem, całkiem prawdopodobne, że będziesz wymagał od prywatnej partnerki, aby pomogła Kobiety i mężczyźni w wyborze i nakierowała na odpowiednie tory myślowe. To normalna, bardzo normalna sprawa.

Jeśli partnerka powie Inni ludzie, jakie bukiety jej się podobają, spokojnie możesz powtórzyć jej słowa w kwiaciarni i być pewien, że dostaniesz bukiety na ślub z dużą dokładnością takie, jakich oczekiwała Twoja przyszła żona. Bądź zatem czujny i słuchaj tego, co mówi narzeczona – czasami można na tym wyjść naprawdę na duuży plus.

Kwiaty do ślubu to dosyć bardzo ważna rzecz. W każdej chwili warto być przygotowanym i mieć pewien zapas, jeden bukiet więcej nie zmieni za dużo kosztów, a zdarza się, że może wręcz uratować życie Pana młodego, lub Panny młodej :) Nie zmuszaj się do przekonania o tym na własnej skórze.

Zobacz także: Bukiet ślubny Frezja

Brak komentarzy: